Dostawa Gratis
Formularz kontaktowy
rejestr aptek
Informacje o produkcie

Pregna 250 DHA 30 kaps.

Producent: VERCO
Dostępność: Jest Jest
Cena: 24,95 zł
ilość
szt.
Opis
Postać: kaps.

Działanie:

DHA (kwas dokozaheksaenowy) z rodziny omega-3 stanowi ważny składnik budulcowy siatkówki oka i osłonek mielinowych komórek mózgu. Organizm człowieka nie potrafi syntetyzować kwasów omega-3 w wystarczających ilościach, dlatego muszą być one dostarczane z pożywieniem – dieta bogataw tłuste ryby morskie lub suplementacja produktami DHA.
Dostarczanie organizmowi odpowiednich ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3 jest bardzo ważne w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią, szczególnie istotny jest DHA.
DHA zawarty w składzie Pregna250 DHA pochodzi z wysokooczyszczonego oleju tłustych ryb morskich – najlepszego źródła DHA. Spożywanie kwasu DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu i mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

Wskazania:

Suplement diety zalecany kobietom w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią, w celu uzupełnienia w diecie niedoboru kwasu dokozaheksaenowego (DHA).

Dawkowanie:

Zalecana porcja do spożycia: 1–2 kapsułki dziennie

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu