Dostawa Gratis
Formularz kontaktowy
rejestr aptek
Informacje o produkcie

Kinon D3 100MCG K2 MK-7 + 2000j. D3 30 tabl.

Dostępność: Brak Brak
Cena: 27,90 zł
ilość
szt.
Opis

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, witamina D3 wpływa na zachowanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi

Składniki: Kinon™ (menachinon-7/ witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator – celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca – fosforan wapnia, stabilizator – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk i dwutlenek krzemu.
 Jedna tabletka (0,4 g)RWS*
Witamina K2 100 μg 133%
Witamina D3 50 μg = 2000 j.m. 1000%
W internecie można spotkać nierzetelne opinie, jakoby nośnik wapniowy użyty w tabletkach, wypłukiwał witaminę K2 z organizmu.
Jest to informacja n i e p r a w d z i w a.
Unia Europejska dopuszcza przyjmowanie fosforanu wapnia w ilości do 70mg/kg ciała bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Maksymalna dopuszczalna dawka dla dorosłego człowieka (ważącego ok. 70kg) to 4900mg, podczas gdy w jednej tabletce KINON znajduje się 110mg fosforanu wapnia, a w KINON D3 – 129mg fosforanu wapnia.

Sposób użycia: dorosłym zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia, należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

30 tabletek (12 g)

Wytwórca: Valentis AG, CH-6982 Agno – Lugano, Szwajcaria.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu